pl
en
Szukaj Szukaj
Strona główna » Budowa kortów » Nawierzchnie » Ceglane » Nawierzchnia ceglana Antuka Premium
Nawierzchnia ceglana Antuka Premium

Nawierzchnia ceglana Antuka Premium

Antuka Premium

Producent: Antuka Premium

Status: Dostępny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu: Nowy

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży


ZAPYTAJ O CENĘ

  • Opis produktu
Antuka Premium jest  jedną z najlepiej opracowanych nawierzchni tenisowych kortów ceglanych na świecie, która znalazła swoje uznanie na największych turniejach rangi ATP, WTA oraz rozgrywkach międzynarodowych takich jak Puchar Federacji czy Puchar Davisa. 

Do wykonania tego typu nawierzchni niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznych urządzeń, gwarantujących precyzję, której nie można osiągnąć ręcznymi metodami. Dzięki temu nawierzchnia Antuka oferuje dużo lepszą przepuszczalność wody a także wyróżnia się niższymi kosztami eksploatacji w porównaniu do innych nawierzchni tego typu. Struktura podłoża została zaprojektowana tak aby zmniejszyć obciążenie stawów i zmniejszyć prawdopodobieństwo powstania ewentualnych kontuzji. Ponadto odpowiednio dobrana granulacja mączki ceglanej pozwala na uzyskanie jednolitej nawierzchni, o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne, dzięki temu Antuka Premium idealnie sprawdza się na kortach zewnętrznych i krytych.

Liczne Akademie Tenisowe (m. in Sparta Praha) cieszące się wysokim uznaniem opierają szkolenie przyszłych i obecnych tenisnistów na nawierzchni Antuka Premium. 

alt
Pozostałe produkty z kategorii